csütörtök, február 5, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Ábrahám Róbert sajtótájékoztatója után kiderült, hogy a rendőrség felett is hatalma van az RTL hírigazgatójának (Frissítve)

Ábrahám Róbert ma 16 órakor sajtótájékoztatót tartott a Lakatos Márk, Varnus Xavér és Osváth Zsolt nevével fémjelzett botrány fejleményei miatt. Az élő adás közben megemlítette, hogy a meg nem jelent videója alapján nyomozást indítottak Kotroczó Róbert ellen. Ábrahám pedig nemrég egy újságírótól kapott történetet posztolt, mely arra ad következtetést, hogy Kotroczó nemhogy egy pedofil, még a rendőrség felett is hatalma van.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Ábrahám Róbert még az este folyamán egy Facebook bejegyzést osztott meg, miszerint miután befejezte a pedofilbotrány aktualitásaival kapcsolatos sajtótájékoztatót, felhívta egy újságíró, akit személyesen nem ismert, és egy történetet osztott meg vele. Elmondása szerint évekkel ezelőtt a rendőrség egy összejövetelre készült lecsapni, ahova – akkori szokásuk szerint – a sajtót is magukkal készültek vinni. A tervezett bevetés helyszíne egy privát buli volt, ahol nagyok gonosz dolgok történtek. Majd az utolsó pillanatban szóltak nekik, hogy az egész lefújva, mert a helyszínen van Kotroczó Norbert, a Retekklub hírigazgatója.

Korábban írtuk:

A sajtótájékoztatót Ábrahám Róbert azzal a bejelentkezéssel kezdte, hogy nemrég két gyermekvédelmi munkacsoportot kezdtek el szervezni. Egyikbe a politikai pártok delegálhatnak majd egy-egy résztvevőt, ezzel elősegítve, hogy a gyermekvédelem egy pártok feletti kérdés legyen. A másiknak csak civilek és szakemberek lesznek a tagjai. A két munkacsoport párhuzamosan fog létezni, sokszor együttműködve, hogy javulást érjenek el a gyermekvédelem helyzetében.

Újabb felvétel a Lakatos Márk botrány egy áldozatával

A mai napon, 2024.11.13-án, Füssy Angéla egy interjút közölt egy másik áldozattal, akit Lakatos Márk még több, mint tíz évvel ezelőtt rontott meg. Az áldozat ma egy Tisza Párt és Magyar Péter szimpatizáns. Ezzel Ábrahám Róbert rámutatott, hogy a pedofília pártfüggetlen és a gyermekvédelmet ne süllyesszék le a pártpolitikai sárdobálás szintjére.

A BRFK nyomoz az RTL munkatársa ellen

Ábrahám egy interjúsorozatot készített, ami azonban nem fog megjelenni, mert abban olyan súlyos információk hangzottak el, ami miatt a BRFK nyomozást indított Kotroczó Róbert, az RTL Klub hírigazgatója ellen kábítószer-terjesztés gyanújával. Az interjúban rejtélyes halálesetek is szóba kerültek, amik nagy valószínűséggel deviáns szexpartikon történő drogtúladagolásokhoz köthetőek.

Ábrahám beszélt a tegnapi napon megjelent, (általa csak Recska Showként emlegetett)  ZSHOW Time adásról, melyben Osváth Zsolt az állítólagos áldozatával beszélget, hogy ezzel bizonyítsa, hogy nem történt megrontás. Ezzel kapcsolatban Ábrahám annyit mondott, hogy a következő hetekben megjelenő bizonyítékok akkorát fognak robbanni, hogy ez a pedofilbotrány az évtizedek médiabotránya lesz.

Miért hátráltatja az ügyet a IX.kerületi rendőrség?

A IX.kerületi rendőrkapitányság az ügy eleje óta hátráltatja az ügy feltárását. Róbertnél házkutatást tartanak, míg a vádlott Lakatos Márkhoz eddig senki nem ment ki. Azt ígérte hamarosan kiderül, hogy mulasztásról vagy tudatos manipulációról beszélhetünk. Utóbbinak komoly következményei lehetnek.

Újabb tanú, újabb hangfelvétel a Lakatos-ügy gyermekprostitúciójáról

Lakatos Márk aggódhat az életéért, mint Egyed András?

Varnus Xavér pedofil – a fiúkat elcsábító művész élete is botrányos

(Szent Korona Rádió) 

Legfrissebb

Narkó-terrorizmus, iszlám démonizálás, Grönland-mánia – Kiadták az új amerikai katonai stratégiát

Leonid Savin, orosz geopolitikus elemzi az új amerikai katonai...

Íme a jelen fiatalsága: Traumát okozott a honvédelmi órán levetített, kézigránátról szóló film a résztvevőkben

Amíg 60-70 évvel ezelőtt, dédapáink hasonló korukban fegyverrel védték...

Dugin: A pedofil elnökök és az Epstein-akták

Belebukhat az egész nyugati elit az Epstein-akták nyilvánosságra kerülésébe?...

Az ultrafeldolgozott élelmiszerek közelebb állnak a cigarettához, mint a gyümölcshöz

A kutatók arra kérik az illetékes hatóságokat, hogy az...

Kategóriák

Dugin: A pedofil elnökök és az Epstein-akták

Belebukhat az egész nyugati elit az Epstein-akták nyilvánosságra kerülésébe?...

Az ultrafeldolgozott élelmiszerek közelebb állnak a cigarettához, mint a gyümölcshöz

A kutatók arra kérik az illetékes hatóságokat, hogy az...

Mindössze 8 év fegyházra ítélték elsőfokon a budapesti Antifa-terrortámadások transznemű elkövetőjét

2026. február 4-én ítéletet hirdetett elsőfokon a Fővárosi Törvényszék...

Beférkőzött a cionizmus a magyar református egyházba

Előző cikkünkben pozitívan értékeltük a magyar református egyházak azon...

Gyerekei előtt kristályozott a drogos cigány nő, a nyolcéves fia pedig árulta

Egy somogy vármegyei drogos cigány nő rendszeresen a gyermekei...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55