Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Alkotmányba foglalja több amerikai állam az azonos nemű házasság védelmét

Bár Trump sem nevezhető a normalitás védőszentjének, ugyanakkor a legelborultabb woke őrületekkel szemben valóban felszólal, így az elnökségétől rettegő államok az alászállás újabb állomásaként még alkotmányukba is belefoglalják az azonos nemű házasságok védelmét.

Kalifornia, Colorado és Hawaii államok választópolgárai a múlt heti elnökválasztással egyidőben államuk alkotmányának módosításáról is szavavaztak. A kérdés az volt, védelmébe vegye-e az alkotmány az azonos neműek  házasságát és a válasz a szavazók részéről mindhárom államban igen volt.

Az azonos nemű házasság az Egyesült Államok összes államában legális, azonban sok propagandista aggódik, különösen annak fényében, hogy januártól ismét Donald J. Trump lesz az elnök. A részére összeállított tanulmányban pedig számos „ötlet” megfogalmazódott arra vonatkozóan, hogyan lehetne háttérbe szorítani az agresszív LMBTQP-lobbit.

Kaliforniában a szavazók 61%-a szavazta meg a javaslatot, amely eltörli azokat a megmaradt jogszabályi helyeket, amelyek a házasságot csak egy férfi és egy nő közötti házasságként határozták meg.

Coloradóban a választók 63 százaléka fogadta el a kezdeményezést, amely eltörli az állam alkotmányából azt a megfogalmazást, amely csak a heteroszexuális házasságot ismeri el „érvényesnek”, ezáltal védelmet kap az azonos nemű házasság.

A hawaii választók szintén egyetértettek az állami alkotmány módosításával, 52%-a szavazott igennel.

Buzeránsnak nevezte az egyik szentet egy olasz püspök

(Humen nyomán Szent Korona Rádió)

Telegram posztjaink (2026.07.03.)

Támadás érte Kijevet; Dánia kényszerrel készül a frontra küldeni az ukránokat; Az „elfogadásról” híres Pride-on érte támadás a buzi zsidókat – Telegram posztjaink (2026.07.03.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 4.

Elegük lett a görögöknek, megregulázzák a cigányokat

Szlovénia után Görögországban is keményen szankciók alá vonják a bűnöző ...

Hírek

2026. 07. 3.

Az EU célba vette a Mi Hazánkat és a szövetségeseit; Gyerekeket árulnak a Vinteden?; Spanyolországban is betiltanák a deviancia gyógyítását; – Telegram posztjaink (2026.07.01.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 3.

Nincs morál, kell a terror? Folyamatosan bántalmazzák az ukránok a golyófogókat

Az ukrán Állami Nyomozó Hivatal bejelentette, hogy vizsgálatot indított az ...

Orosz-ukrán háború

2026. 07. 1.

transz pedofil

33 évet kapott az elmebeteg transz pedofil kongresszusi képviselő

2020-ban egy sor LMBTQP-lobbista ünnepelt, amikor megválasztották az USA első ...

LMBTQP

2026. 07. 1.

Telegram posztjaink (2026.06.30.)

Monacóban robbantottak az ukránok!?; Ukrajna indiai férfiakat toboroz; Migráns lövöldözött egy németországi gyermekvédelmi intézményben – Telegram posztjaink (2026.06.30.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 1.