Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Závecz: A Tisza utolérheti a Fideszt

A Závecz Research legújabb felmérése szerint a Tisza párt támogatottsága már 35%-nál jár, míg a Fideszé 39%-ra csökkent.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A teljes népességet tekintve 300 ezer főre csökkent a Fidesz és a Magyar Péter vezette Tisza Párt szavazótábora közötti különbség a Závecz Research Intézet legfrissebb, szeptember végén, október elején készült közvélemény-kutatása szerint. A teljes népesség körében augusztus végén 26 százalékot ért el a Fidesz, most valamivel kevesebbre, 25 százalékra mérte a legnagyobb kormánypártot a Závecz. A Tisza Párt támogatottsága eközben 20 százalékról 21 százalékra emelkedett, vagyis a két párt között lévő 6 százalékpontos különbség 4 százalékpontra csökkent. A Závecz előző, augusztus végén publikált felmérése szerint még 500 ezer szavazóra volt a Tisza a Fidesztől.

A biztos szavazók körében is csökkent a Fidesz támogatottsága a Závecz mérései szerint. Augusztus végén 42 százalékon állt a Fidesz, most 39 százalékon, a Tisza viszont 33 százalékról 35 százalékra jött fel.

Így áll a többi párt: a teljesen népesség körében a Demokratikus Koalíciót 5 százalékra, a Mi Hazánkat 4 százalékra, a Magyar Kétfarkú Kutya Pártot pedig 3 százalékra mérte a Závecz. Ezzel párhuzamosan emelkedett a pártnélküliek aránya, 29 százalékról 32 százalékra.

A biztos szavazók körében a DK 7 százalékon, a Mi Hazánk 5 százalékon állt, vagyis mindkét párt a parlamenti bejutási küszöb fölött volt ebben a felmérésben. A Kutyapártot 4 százalékra, a Momentumot 3 százalékra mérték a biztos szavazók között.

Dohánycsempészettel gyanúsítják Magyar Péter pártjának koordinátorát

 

Magyar Péter állva tapsolta a brüsszeli globalista baloldalt

(Telex nyomán Szent Korona Rádió) 

Történelmi pillanat Párizsban; A HVIM ifjúsági táborának második napja, Cigány holokauszt miatt kelt ki magából a tiszás képviselő

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 10.

buzeráns pedofil

Bécsi pedofilt menteget a magyarországi balliberális sajtó

A vadliberális Nyugat pedofília-elfogadtató tendenciája hazánkba is begyűrűzik. Ennek jelei ...

LMBTQP

2026. 08. 10.

Baka András az új köztársasági elnök, Új elnök és merényletek Kolumbiában, Elindult a HVIM Ifjúsági Tábora

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 10.

Rongyos Gárda

Rongyos Gárda Emléktúra – Lépj te is a hősök nyomába szeptember 5-én!

Huszonegyedik alkalommal szervezi meg a Rongyos Gárda Emléktúrát a HVIM ...

64

2026. 08. 8.

Telegram posztjaink (2026.08.07.)

Katonai bázist épít Donald Trump „Béketanácsa” Gázában; veszélyben a kárpátaljai magyar iskolák; erősödik a kivándorlás Izraelből, egyre több zsidó távozik

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 7.

izraeli katonák

Halva szülte meg gyermekét a ciszjordániai nő, mert az izraeli katonák feltartóztatták a mentőautót

Hiába próbálták megmenteni a palesztin mentősök a 28 éves eszméletlen ...

Közel-Kelet

2026. 08. 7.