Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Gyermekgyógyszerre kért pénzt a rejtett erőforrás, végül ki is fosztotta az idős embert

Kevesellte a gyerekgyógyszerre kapott ezrest a férfi, ezért inkább kifosztotta a volt tanárát. Visszaeső elkövető lévén börtönbüntetést kért rá az ügyészség. Nyilván cigány volt…

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Vádat emelt a Miskolci Járási Ügyészség azzal a férfival szemben, aki gyógyszerre kért pénzt a volt tanárától, majd lenyúlta tőle a pénztárcáját, személyes irataival.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség közleménye szerint a férfi február elején, a miskolci lakásán felkereste a volt tanárát. Pénzt akart szerezni tőle, ezért azt mondta a 87 éves férfinak, hogy a gyermeke gyógyszereinek kiváltásához lenne szüksége készpénzre.

A pedagógus segíteni szeretett volna rajta, ezért adott egy ezrest a volt tanítványának. A férfi ekkor kért egy pohár vizet, hogy elterelje az idős férfi figyelmét. Míg a nyugdíjas a konyhába ment, az elkövető lenyúlta a fogasra felakasztott táskából a pénztárcát, amit a benne lévő ezressel és személyes okmányokkal eltett.

Az ügyészség börtönbüntetést és közügyektől eltiltást kért a különös visszaeső elkövetőre, kifosztás bűntette és más bűncselekmények miatt.

Lopás miatt köröznek öt nyíregyházi cigányt

Nem álltak le a biciklilopások, napi szinten tűnnek el a drága kerékpárok

Csak lopás idős asszony nyakából kitépni a nyakláncot

(24.hu nyomán Szent Korona Rádió) 

Telegram posztjaink (2026.07.03.)

Támadás érte Kijevet; Dánia kényszerrel készül a frontra küldeni az ukránokat; Az „elfogadásról” híres Pride-on érte támadás a buzi zsidókat – Telegram posztjaink (2026.07.03.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 4.

Elegük lett a görögöknek, megregulázzák a cigányokat

Szlovénia után Görögországban is keményen szankciók alá vonják a bűnöző ...

Hírek

2026. 07. 3.

Az EU célba vette a Mi Hazánkat és a szövetségeseit; Gyerekeket árulnak a Vinteden?; Spanyolországban is betiltanák a deviancia gyógyítását; – Telegram posztjaink (2026.07.01.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 3.

Nincs morál, kell a terror? Folyamatosan bántalmazzák az ukránok a golyófogókat

Az ukrán Állami Nyomozó Hivatal bejelentette, hogy vizsgálatot indított az ...

Orosz-ukrán háború

2026. 07. 1.

transz pedofil

33 évet kapott az elmebeteg transz pedofil kongresszusi képviselő

2020-ban egy sor LMBTQP-lobbista ünnepelt, amikor megválasztották az USA első ...

LMBTQP

2026. 07. 1.

Telegram posztjaink (2026.06.30.)

Monacóban robbantottak az ukránok!?; Ukrajna indiai férfiakat toboroz; Migráns lövöldözött egy németországi gyermekvédelmi intézményben – Telegram posztjaink (2026.06.30.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 1.