Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Újabb mártírt adtak a Hezbollahnak a cionisták

Izraeli légicsapás végzett Bejrútban a hezbollah  egyik legfelsőbb parancsnokával. A légicsapás fő célja a parancsnok likvidálása volt, de persze tudjuk, hogy a zsidók nem riadnak vissza a „járulékos veszteségektől”.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Ahogy azt Telegram csatornánkon is megírtuk pénteken az izraeli légierő célzott csapása megölte Ibrahim Aqilt, a Hezbollah katonai vezetőségének egyik kiemelkedő tagját Bejrútban.

Az Izraeli Védelmi Erők (IDF) közleménye szerint több magas rangú Hezbollah-tisztviselőt is célba vettek, és a támadásban többen életüket vesztették.

A Hezbollah megerősítette Aqil halálát, akit „nagy mártírnak” és „az egyik legnagyobb dzsihádista vezetőnek” neveztek.

A libanoni hatóságok szerint a támadásban

legalább 14 ember halt meg, és több tucatnyian megsérültek Bejrút sűrűn lakott területén.

Az izraeli légicsapásokra nem sokkal azt követően került sor, hogy a Hezbollah 140 rakétát indított Észak-Izrael ellen.

A pénteki események tovább fokozták a feszültséget, növelve a térségben egy szélesebb körű háború kitörésének veszélyét.

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/09/20/magyar-titkosszolgalat-vedi-a-moszad-fedocegenek-igazgatojat-a-titkosszolgalat-tagadja/

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/09/19/nem-hallani-fogjatok-a-valaszt-hanem-latni-fogjatok-azt-a-hezbollah-vezetojenek-beszede-a-libanoniakhoz/

( Magyar Jelen nyomán Szent Korona Rádió) 

gyűlöletbeszéd Háttér Társaság

Főbesúgóvá léptette elő a Meta a Háttér Társaságot

A normalitáspárti hangok eddig is jelentősen le voltak csavarva a ...

Hírek

2026. 08. 19.

Amnesty International

A közoktatásért felelős államtitkár nyitja meg az Amnesty International tanévnyitóját

Kókayné Lányi Marietta közoktatásért felelős államtitkár nyitja meg szeptember 3-án ...

LMBTQP

2026. 08. 19.

Telegram-posztjaink (2026.08.18.)

Újabb magyarellenes vandalizmus Felvidéken; közel háromszáz migránst tartóztattak fel Marokkóban; Trump szerint csak vicc volt a Hormuzi-szoros amerikai annektálása

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 18.

Hammerbande

Nyíltan támogatják a gyilkosságot a Hammerbande szimpatizánsai

Budapesti Antifasiszta Szolidaritási Bizottság nevű szervezet célja, hogy kiálljon a ...

Hírek

2026. 08. 17.

Bebizonyosodott: az LMBTQP-lobbi felelős deviánsok mentális problémáiért

Nem az abnormális szexuális vagy nemi irányultság az egyetlen elmebetegségük… ...

LMBTQP

2026. 08. 15.

Iskolákat köteleztet a transzneműség elfogadására a Háttér Társaság

A nemzetbiztonsági kockázatot jelentő, külföldről finanszírozott, nemzetbiztonsági kockázatot jelentő LMBTQP-ügynökszervezet, ...

LMBTQP

2026. 08. 14.