Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

A lezárult vizsgálat kimondta: az iráni elnök helikopter balesetét a rossz időjárási viszonyok okozták

A májusi, Ebrahim Raisi iráni elnök és hét ember halálát okozó helikopter-balesettel kapcsolatos hivatalos vizsgálat megállapította, hogy a balesetet súlyos éghajlati és légköri viszonyok okozták.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Az iráni állami televízió vasárnap számolt be a vizsgálat eredményéről.

A Honvéd Vezérkar Legfelsőbb Tanácsának zárójelentésében az áll, hogy a helikopter-baleset fő oka a térségben tavasszal kialakult nehéz időjárási viszonyok voltak.

A jelentés azt is megemlítette, hogy a helikopter hegynek ütközése előtt röviddel sűrű köd szállt fel. A jelentés szerint a nyomozás nem talált szabotázsra utaló jeleket.

Raisi hét másik emberrel, köztük külügyminiszterével, Hossein Amir Abdollahiannal együtt vesztette életét az északnyugat-iráni hegyvidéki balesetben.

Életét vesztette az iráni elnök a helikopterbalesetben

Mi történt az iráni elnök helikopterének lezuhanása előtti pillanatokban?

(Vadhajtasok.hu nyomán Szent Korona Rádió) 

Erzsébet híd zászló

HVIM: Elismerésünk az LMBTQP-rongyokat az Erzsébet hídról eltávolító hazafinak!

A HVIM – Magyar Ellenállás közleményben reagált arra, hogy egy ...

64

2026. 06. 22.

Telegram posztjaink (2026.06.21.)

Franciaországban gyilkolhatott a Moszad; Visszavonta Zelenszkij kitüntetését a lengyel elnök; XIV. Leó pápa megint a migránsokat védi – Telegram posztjaink (2026.06.21.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 21.

Erzsébet híd zászlók

Itt a „Pride hónap”, gőzerővel tombol az LMBTQP-lobbi hazánkban

A hagyományos értékekkel szemben álló LMBTQP-lobbiszervezetek politikai befolyásának erősödését jelzi, ...

LMBTQP

2026. 06. 21.

Telegram posztjaink (2026.06.19.)

Keresztény tulajdonban lévő üzletet támadtak meg Szíriában; Beleköptek a békemegállapodásba a zsidók; Az LMBTQP-lobbi a Pride-tilalom visszavonását követeli – Telegram posztjaink (2026.06.19.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 19.

Így álcázza magát a német Antifa: A DEMOS e.V. egyesület tevékenysége

Korábban is köztudott volt, hogy a német Antifa kap támogatásokat ...

Egyéb

2026. 06. 19.

Pázmány LMBTQP

Bűn, ha egy katolikus egyetem valóban katolikus – Másodfokon is nyert az LMBTQP-lobbista oktató a Pázmány ellen

Jogerősen is megnyerte csütörtökön a Pázmány Péter Katolikus Egyetem ellen ...

LMBTQP

2026. 06. 18.