Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Nigger állatok csoportosan vertek meg egy angol diáklányt

Vérlázító felvétel terjed a közösségi oldalakon, amin egy 15 éves brit lányt támadnak meg csoportosan a majmok. Egyre több hasonló esetre derül fény, hiszen valamiért a fekák szeretik felvenni a hasonló eseteket. Tudják, hogy úgyis megússzák, hála a wilkommenskulturnak – adta hírül a Magyar Jelen.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A videón, bár igen rossz minőségű, tisztán kivehető egy fehér diáklány iskolai egyenruhában, akit egy – főként négerekből álló horda – egyszerűen letámad, majd üt, ahol ér. Mikor a lány megpróbál menekülni, valaki hátulról, a hajánál fogva lerántja, ekkor a földön kezdik el rugdosni. Szabályosan meglincselik szegényt.

Mivel a felvételt készítőket a lincselők nem bántják, ezért igen erős a gyanú, hogy a kamerások is “közülük valók”. Ez egyébként a migránsok körében igen gyakori. Valamiért imádják videóra venni a fehérek ellen elkövetett erőszakot. Ezen felvételek közül néhány aztán kiszivárog, és bejárja a világhálót. No, persze nem a globalista hírportálokat, hiszen ott az uralkodó narratíva szerint a “szegény üldözött színeseket ok nélkül utálják a rasszisták”, így az ilyen esetekről nem illik tudósítani. (Arról nem is beszélve, hogy ha ezt a felvételt egy Nagy-Britanniában élő fehér ember megosztaná, könnyen lehet, hogy rá is börtön várna, “gyűlöletkeltés” miatt.)

Azt is érdemes megemlíteni, hogy a Facebook és társai az ehhez hasonló videókat azonnal eltüntetik platformjaikról, míg az X-en a moderátorok úgy vannak vele, az embereknek joguk van hozzá, hogy tudják, mi folyik az országukban. Talán éppen emiatt a Telegram mellett a brüsszeli bürokraták egyik kiemelt célpontja Elon Musk, akit arra próbálnak rákényszeríteni, hogy a többi globalista nagyvállalathoz hasonló cenzúrát alkalmazzon az X-en.

Olaszországban is népszerű az ún. “knock out game”

A “knock out game”, vagyis “kiütéses játék” az Egyesült Államokból származik. Ottani négerek találták ki, hogy időtöltés gyanánt azzal szórakoznak, ki tud kiütni a nyílt utcán egy fehér járókelőt egyetlen ütéssel. A támadást videóra is kellett venni, amit aztán a közösségükben osztogattak. Ez, más hasonló színvonalú “kulturális értékkel”, szintén átterjedt Európába az USA-ból. Az alábbi felvételek az azt megosztó szerint Olaszországban készültek, ahol az áruló Meloni nem, hogy egyetlen invazív afrikat sem deportált, de a jelek szerint még a közvedvelt “knock out” játékukat is játszhatják.

Pontosan ezért teljesen felesleges kóserkonzervatívokra cserélni a liberálisokat. Hiszen egy érem két oldalai.

Babakocsit tologató apát szúrkáltak meg migránsok Angliában

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/08/24/3-embert-megolt-9-et-megsebesitett-egy-migrans-keselo-nemetorszagban/

(Magyar Jelen nyomán Szent Korona Rádió) 

Bebizonyosodott: az LMBTQP-lobbi felelős deviánsok mentális problémáiért

Nem az abnormális szexuális vagy nemi irányultság az egyetlen elmebetegségük… ...

LMBTQP

2026. 08. 15.

Iskolákat köteleztet a transzneműség elfogadására a Háttér Társaság

A nemzetbiztonsági kockázatot jelentő, külföldről finanszírozott, nemzetbiztonsági kockázatot jelentő LMBTQP-ügynökszervezet, ...

LMBTQP

2026. 08. 14.

A HVIM Ifjúsági Tábor csütörtöki napja; Mégsem lesz minimálbér-emelés?; Aktív volt a Fidesz-kormány a titkos megfigyelésekben

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 14.

Túl a komfortzónán! – HVIM Ifjúsági Tábor harmadik napja; Egyiptom is érkezhet a szunnita szövetségbe?; Újra Szalonnán a kassai cigányok

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 13.

Baka András az új köztársasági elnök; Megpróbálták letépni a Szent Koronát a Szabadság hídról; Baltával támadt a rendőrökre a fatolvaj

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 11.

Történelmi pillanat Párizsban; A HVIM ifjúsági táborának második napja, Cigány holokauszt miatt kelt ki magából a tiszás képviselő

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 10.