Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Kézigránáttal és automata fegyverrel támadt rendőrökre a migráns Boszniában

A boszniai Nevesinj közelében hétfő este egy illegális migráns rendőrökre és járókelőkre lőtt, majd két kézigránátot dobott a rendőrök felé. A rendőrök lelőtték a majmot.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A helyi rendőrség beszámolója szerint a támadó egy férfitól néhány nappal ezelőtt birkát lopott, hétfőn pedig visszatért, hogy ismét lopjon, majd rátámadt a férfira. A helyi gazda értesítette a rendőrséget, a férfi pedig egy közeli elhagyatott házba menekült.

Tűzpárbaj alakult ki a rendőrök és a migráns között, a bevándorló automata lőfegyverből lőtt rá a rendőrökre, majd két kézigránátot is feléjük hajított. A rendőrök nem sérültek meg, és néhány órával később, nem sokkal éjfél előtt lelőtték a támadót.

A migrációs válság tetőpontján, 2015-ben körülbelül egymillió illegális bevándorló haladt át az úgynevezett nyugat-balkáni útvonalon. Hivatalos adatok szerint az illegális bevándorlás legnépszerűbb útvonala még mindig a nyugat-balkáni szárazföldi út, ám a magyar és a horvát határ megerősítése miatt a migránsok gyakran Bosznia-Hercegovinán keresztül igyekeznek bejutni az Európai Unióba.

Folyamatosan ostromolják a határzárat a migránsok

(Magyar Nemzet nyomán Szent Korona Rádió) 

Erzsébet híd zászló

HVIM: Elismerésünk az LMBTQP-rongyokat az Erzsébet hídról eltávolító hazafinak!

A HVIM – Magyar Ellenállás közleményben reagált arra, hogy egy ...

64

2026. 06. 22.

Telegram posztjaink (2026.06.21.)

Franciaországban gyilkolhatott a Moszad; Visszavonta Zelenszkij kitüntetését a lengyel elnök; XIV. Leó pápa megint a migránsokat védi – Telegram posztjaink (2026.06.21.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 21.

Erzsébet híd zászlók

Itt a „Pride hónap”, gőzerővel tombol az LMBTQP-lobbi hazánkban

A hagyományos értékekkel szemben álló LMBTQP-lobbiszervezetek politikai befolyásának erősödését jelzi, ...

LMBTQP

2026. 06. 21.

Telegram posztjaink (2026.06.19.)

Keresztény tulajdonban lévő üzletet támadtak meg Szíriában; Beleköptek a békemegállapodásba a zsidók; Az LMBTQP-lobbi a Pride-tilalom visszavonását követeli – Telegram posztjaink (2026.06.19.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 19.

Így álcázza magát a német Antifa: A DEMOS e.V. egyesület tevékenysége

Korábban is köztudott volt, hogy a német Antifa kap támogatásokat ...

Egyéb

2026. 06. 19.

Pázmány LMBTQP

Bűn, ha egy katolikus egyetem valóban katolikus – Másodfokon is nyert az LMBTQP-lobbista oktató a Pázmány ellen

Jogerősen is megnyerte csütörtökön a Pázmány Péter Katolikus Egyetem ellen ...

LMBTQP

2026. 06. 18.