Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Egy 13 éves gyermeket rabolt ki a debreceni cigány, de már el is kapták

Egy 20 éves cigánybűnöző rabolt ki egy szegény 13 éves gyereket Debrecenben, augusztus 8-án. Az alattomos tolvajt azóta szerencsére már őrizetbe is vették.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Egy nő tett bejelentést a rendőrségre, miszerint a 13 éves fiát kirabolták 2024. augusztus 6-án Debrecenben. A járőrök és a nyomozók nem sokkal később a helyszínre értek, és azonnal megkezdték az adatgyűjtést. Mint kiderült, egy férfi követte a fiatalt, majd megfenyegette, és erőszakosan pénzt követelt tőle.

A sértett több mint 4000 forintot adott át a konyári lakosnak, aki ezt követően elmenekült. A fiú által adott leírásnak és a rendőrök gyors intézkedésének köszönhetően rövid időn belül elfogták, majd előállították.

A nyomozók a 20 éves férfit kihallgatták, majd bűnügyi őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását, amit a Debreceni Járásbíróság augusztus 8-án elrendelt. Rablás bűntett miatt kell felelnie – közölték a Police.hu-n.

Lovaskocsival jártak lopni a cigányok, elég hamar lebuktak

Szabadnapján kapta el a cigány ,,lótolvajt”

(Kuruc.info nyomán Szent Korona Rádió) 

FSSPX

A kínai kommunisták szentelhetnek püspököt, az FSSPX nem

Miközben a Szentszék az elmúlt hónapokban rendkívüli szigorral lépett fel ...

Trón és Oltár

2026. 07. 24.

Irán Törökország Kurd

Törökország akadályozhatta meg az Irán elleni kurd felkelést

Abbász Aragcsi, Irán külügyminisztere szerint Törökország közbelépése akadályozta meg, hogy ...

Közel-Kelet

2026. 07. 23.

Telegram-posztjaink (2026.07.22.)

Egykori SZDSZ-es lett a Fidesz új frakcióvezetője; migráns gyilkolt meg egy német fiatalt; Trump kiáll tömeggyilkos cionista barátja, Netanjahu mellett

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 22.

Telegram-posztjaink (2026.07.21.)

Új vezetőt választott a Hamász; megszüntette a Tisza a Hazajárót; leállították az FSZB AI-alapú kémprogramját

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 22.

Telegram-posztjaink (2026.07.20.)

Polgár Judit nem lesz köztársasági elnök; a kommunista migráns polgármester letartóztatná a zsidó miniszterelnököt; hamarosan vége a drónok korszakának

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 20.

Selmeci őrjárat

Selmeci Őrjárat augusztus elsején – meghódítja a Felvidéket a HVIM!

Idén is a Selmeci-hegység bércei közt kalauzolja a túrázókat a ...

64

2026. 07. 20.