Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Meglepődtünk? Újabb menekültekkel teli iskolát bombázott Izrael

Izrael ugyanazt szajkózza 10 hónapja, a világ pedig elhiszi, hogy ők az áldozatok. A Hamász harcosainak keresésére fogják a civil lakosság irtását. Milyen érdekes, most sem katonák haltak meg a légicsapásban… 

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Legalább 16 ember meghalt, amikor izraeli légicsapás ért egy iskolát, amely lakóhelyüket elhagyni kényszerültek otthonául szolgált a Gázai övezet északi részén. A Palesztin Polgári Védelem tájékoztatása szerint további 21-en megsebesültek.

A támadást követően állítólag az izraeli hadseregtől valaki felhívott egy lakost, akinek azt mondta, hogy az iskolát újabb támadás éri majd, ezért az életben maradtak elmenekültek.

Izrael azzal vádolja a palesztin Hamászt, hogy beágyazódik a polgári lakosságba, és ezzel veszélybe sodorja a civileket. Az izraeli hadsereg ezért visszatér azokra a területekre, ahol a Hamász fegyveresei állítólag újra csoportosulnak.

A Gázai övezet mintegy 2 millió 300 ezres lakosságának jelentős része már többször is állandó, illetve ideiglenes lakóhelye elhagyására kényszerült az elmúlt hónapokban a szüntelen cionisták bombázás miatt. Az egészségügyi és higiéniai szolgáltatások jórészt összeomlottak, az éhezés egyre nő az övezetben.

A palesztin polgári védelem arra figyelmeztetett, hogy a mentő- és tűzoltóautók kifogyhatnak az üzemanyagból. A halottak száma Gázában megközelíti a 40 ezret a harcok tavalyi kezdete óta.

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/07/09/ez-mar-szandekossag-es-pofatlansag-ujabb-menekulttabort-bombazott-izrael/

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/07/15/9-honapja-irtja-buntetlenul-a-palesztinokat-a-cionista-izrael-megint-egy-menekultekkel-teli-iskolat-bombaztak-le-a-zsidok

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/06/06/menekulttabor-kozepen-levo-iskolat-bombazott-izrael/

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/07/27/gazai-legicsapas-legalabb-harminc-palesztin-hunyt-el/

(Euronews.com nyomán Szent Korona Rádió)

Vitézy Dávid M86 M87

Nyílt levél Vitézy Dávid részére: „Ne állítsák meg Vas megye jövőjét!”

Nemrég kiderült, hogy Vitézy Dávid elkaszálta az M86-os és M87-es ...

Belföld

2026. 07. 28.

Felgyújtották a medjugorjei kültéri oltárt és meggyalázták Szűz Mária szobrait az egyik legnagyobb zarándoklat előtt

Miután a medjugorjei Szűz Mária-szobrokat az éjszaka folyamán megrongálták, nyilvánosságra ...

Nagyvilág

2026. 07. 28.

Telegram-posztjaink (2026.07.27.)

Iráni kereskedelmi hajót lőttek ki az ukránok; közösségi összefogással folytatódik a Hazajáró; migráns mészárolt a parkolóbérlete miatt

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 27.

Telegram-posztjaink (2026.07.26.)

Törökország hosszú távú stratégiát dolgozott ki Izrael ellen; migráns hajtott a tömegbe a berlini pride-on; zsidó telepesek végeztek ki négy palesztint Ciszjordániában

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 27.

telegram

Gyerekek előtt mutogatta a s*ggét egy buzeráns; ombudsmani eljárás indult a Bűnvadászok ellen; embercsempészekkel működik együtt a migránsmentő Sea-Watch – Telegram-posztjaink (2026.07.25.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 26.

telegram

A bíróság a deviánsokat védi; elegük van az ukránoknak; meghalt a sokkoló élményben részesült cigány – Telegram-posztjaink 2026.07.24.

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 25.