Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Az USA fizetett hirdetésben szól bele Magyarország ügyeibe

Lázítják a lakosságot: Facebook-videóban mutatják be Magyarország orosz „energiafüggőségét”. Melyik másik nagykövetség csinál ilyet? Már csak ezért is meg kellene szakítani az USA-val a diplomáciai kapcsolatokat, ha nem lennénk gyarmat és volna hozzá erőnk…

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

„A magyar kormány orosz energiafüggésben tartja Magyarországot” – olvasható annak a Facebook-bejegyzésnek a címében, amely akár önnel is szembejöhetett a napokban fizetett hirdetésként:

„Míg Magyarország szomszédai csökkentik az Oroszországtól való függőségüket, addig Magyarország ennek ellenkezőjét teszi. Miközben Magyarország marad az egyetlen uniós ország, amely 100%-ban Putyin Oroszországától függ nukleáris fűtőanyag tekintetében, az Egyesült Államok törvényt hoz az orosz uránimport megszüntetéséről. Magyarország Putyintól való függősége egy választás – és veszélyes választás” – olvasható a bejegyzésben. A friss amerikai nukleáris függetlenedési törekvésekre külön is kitér a videó, mintha bárkinek köze volna ahhoz, hogy ki, honnan, mit vásárol:

„A magyar kormány azzal védekezik, hogy az Egyesült Államok is vásárol uránt Oroszországtól. Az Egyesült Államok azonban nemrégiben betiltotta az orosz uránium importját.”

Nem véletlen az időzítés, mert egészen a közelmúltig jogos érve lehetett a magyar kormánynak az amerikaiak oroszurán-függősége. Oroszország urántermelés és nukleáris fűtőanyag tekintetében is megkerülhetetlen a világpiacon, és eddig Amerika sem tudta megkerülni. „A Roszatom a TVEL-en keresztül a globális uránátalakítás 38 százalékát és az urándúsítási kapacitás 46 százalékát ellenőrzi. Számos nyugati országnak, köztük Franciaországnak, Japánnak, Dél-Koreának, az Egyesült Királyságnak és az Egyesült Államoknak is van szerződése a Roszatommal dúsítási szolgáltatásokra. Az Egyesült Államok nukleáris üzemanyag-ellátásának csaknem felét a Roszatom és az orosz irányítású ellátási láncok biztosítják, és az EU importjának 40 százaléka Oroszországból származik” – írták akkor a lapok.

A Meta Hirdetéstára szerint egyébként az amerikai nagykövetség jelenleg két videót futtat hirdetésben. Az egyik a fenti, amelyet július 12-től hirdetnek, és eddig 250-300 ezer forint ment el rá. A másik egy NATO-propaganda arról, hogy „most, hogy Magyarország 25 éves tagságát ünnepli a NATO kötelékében, minden eddiginél fontosabb, hogy továbbra is a Nyugat mellett horgonyozzon le, és elkötelezett maradjon a szabadság és a demokrácia mellett”.

(Telex nyomán Szent Korona Rádió)

Az USA helytartója, a buzeráns David Pressman a magyarok agymosását végző RTL-nek adott interjút

Dancsó: Lassan én maradtam az utolsó, aki nem állt be Pressman belpesti szektájába

Pressman ,,felügyelte” Azariah koncertjét

Buzeráns, zsidó helytartó Pressmann tartott széderestet Schmidt Máriával

Telegram posztjaink (2026.06.22.)

Sulyok Tamás NER-báb helyett Tisza-báb köztársasági elnök jön; Orgia miatt rongálták meg a várat; A kommunizmus és a genderizmus ugyanannak az eszmének két arca; – Telegram posztjaink (2026.06.22.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 22.

Erzsébet híd zászló

HVIM: Elismerésünk az LMBTQP-rongyokat az Erzsébet hídról eltávolító hazafinak!

A HVIM – Magyar Ellenállás közleményben reagált arra, hogy egy ...

64

2026. 06. 22.

Telegram posztjaink (2026.06.21.)

Franciaországban gyilkolhatott a Moszad; Visszavonta Zelenszkij kitüntetését a lengyel elnök; XIV. Leó pápa megint a migránsokat védi – Telegram posztjaink (2026.06.21.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 21.

Erzsébet híd zászlók

Itt a „Pride hónap”, gőzerővel tombol az LMBTQP-lobbi hazánkban

A hagyományos értékekkel szemben álló LMBTQP-lobbiszervezetek politikai befolyásának erősödését jelzi, ...

LMBTQP

2026. 06. 21.

Telegram posztjaink (2026.06.19.)

Keresztény tulajdonban lévő üzletet támadtak meg Szíriában; Beleköptek a békemegállapodásba a zsidók; Az LMBTQP-lobbi a Pride-tilalom visszavonását követeli – Telegram posztjaink (2026.06.19.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 19.

Így álcázza magát a német Antifa: A DEMOS e.V. egyesület tevékenysége

Korábban is köztudott volt, hogy a német Antifa kap támogatásokat ...

Egyéb

2026. 06. 19.