Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Megint magukhoz invitálják a gyerekeket a buzeránsok

Hiába lett kitiltva az LMBTQP-lobbi az iskolákból, ha a nemzetbiztonsági kockázatot jelentő külföldről finanszírozott LMBTQP-ügynökszervezetek továbbra is minden alkalmat megragadnak, hogy magukhoz csábítsák a fiatalokat. 

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A Háttér Társaság hirdetett meg egy eseményt, melyre a tinédzsereket várják.

 Milyen hely az iskolád, és hogyan lehetne jobb? Mit vársz a jövődtől? Kihez fordulsz bizalommal? – hétköznapi kérdésekkel promózzák a fiatalok számára az eseményt, ugyanis 14 és 18 év közöttieket várnak, hogy július 26-án 14:00-16:00-ig egy fókuszcsoportban beszélgessenek a velük.

Ott többek között a fentebbiekről fogják kérdezni a gyerekeket. Természetesen a résztvevők LMBTQP-propaganda Hátteres ajándékcsomagot is kapnak.

A program célja tiszta, az LMBTQP-lobbiszervezet az ENSZ Gyermekjogi Bizottsága előtt akar a kapott adatokkal siránkozni, hogy Magyarországon milyen szörnyű az deviáns fiatalok helyzete, minden bizonyára főleg a gyermekvédelmi törvény támadására koncentrálva.

A jelenlegi törvények, mint látjuk teljesen elégtelenek. Az LMBTQP szervezetek továbbra is indoktrinálhatják a fiatalokat, valamint folyamatosan propagandacélra használhatják fel őket.

A deviánsok javára módosíttatta a a csalad.hu-t a Háttér Társaság

A Háttér Társaság kilobbizta: Nem lehet kizárni a buzikat az örökbefogadásból

(Szent Korona Rádió) 

Kormányzati pozíciókra pályáznak a magyarországi LMBTQP-lobbiszervezetek?

Az áprilisi választások óta a nemzetbiztonsági kockázatot jelentő, külföldről finanszírozott ...

LMBTQP

2026. 07. 8.

transznemű pedofil

Négyéves gyereket is zaklatott a kanadai transznemű pedofil

A quebeci Granbyban nemrég egy transznemű férfit tartóztattak le több ...

LMBTQP

2026. 07. 8.

Kalasnyikov

Az AK-tól az AK-Gucci-ig – A Zenitco és az orosz taktikai kiegészítők forradalma (3. rész)

Ugyan az AK-széria története a második világháború utáni időszakra nyúlik ...

Militarizált övezet

2026. 07. 8.

Telegram posztjaink (2026.07.07.)

Robbanások Macron damaszkuszi szállása közelében; Többmillióan vettek részt Ali Hamenei gyászszertartásán; Ukrán nők szabadítják ki a kényszersorozott férfit – Telegram posztjaink (2026.07.07.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 8.

Modern helyett hagyományos: Kutatás támasztja alá, hogy a szoptatásnak kulcsszerepe van az ADHD megelőzésében

Korábban hírportálunk is beszámolt arról, hogy a szoptatás nemcsak a ...

Hírek

2026. 07. 7.

Telegram posztjaink (2026.07.03.)

Támadás érte Kijevet; Dánia kényszerrel készül a frontra küldeni az ukránokat; Az „elfogadásról” híres Pride-on érte támadás a buzi zsidókat – Telegram posztjaink (2026.07.03.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 4.