Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Maradandó sérülései lettek Ficónak

Nem jön rendbe Robert Fico? Arra a kérdésre ezeddig nem érkezett válasz, hogy ez hátráltatni fogja-e feladatai ellátásában. 

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Maradandó mozgásszervi károsodása lett Robert Fico szlovák miniszterelnöknek az ellene elkövetett merénylet miatt, mondta Robert Kaliňák miniszterelnök-helyettes.

Kaliňák arra is utalt, hogy a magyarellenes politikus hasüregével is gondok vannak. „Egy hasi lőtt seb után a szervek már nem úgy működnek, mint 17 vagy 30 éves korban” – mondta a Dennik N szerint. A miniszterelnök-helyettes a Fico egészségügyi állapotát még „mindig nagyon kiszámíthatatlannak” nevezte.

Merénylet Robert Fico ellen – Túl van az életveszélyen

Robert Fico megszólalt: az atlantista gyűlöletkampányt tette felelőssé

(Telex nyomán Szent Korona Rádió) 

Telegram posztjaink (2026.06.19.)

Keresztény tulajdonban lévő üzletet támadtak meg Szíriában; Beleköptek a békemegállapodásba a zsidók; Az LMBTQP-lobbi a Pride-tilalom visszavonását követeli – Telegram posztjaink (2026.06.19.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 19.

Így álcázza magát a német Antifa: A DEMOS e.V. egyesület tevékenysége

Korábban is köztudott volt, hogy a német Antifa kap támogatásokat ...

Egyéb

2026. 06. 19.

Pázmány LMBTQP

Bűn, ha egy katolikus egyetem valóban katolikus – Másodfokon is nyert az LMBTQP-lobbista oktató a Pázmány ellen

Jogerősen is megnyerte csütörtökön a Pázmány Péter Katolikus Egyetem ellen ...

LMBTQP

2026. 06. 18.

Telegram posztjaink (2026.06.18.)

Az ukránok megtámadtak egy autóbuszt; Aláírta a békemegállapodást Amerika és Irán; Drag queen események gyerekeknek az USA-ban – Telegram posztjaink (2026.06.18.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 18.

neurodivergens LMBTQ

Tudtad? A fogyatékosságok és az LMBTQP identitás között jelentős az átfedés

Feltűnt már, hogy sok a szellemi képességeivel küzdő az LMBTQP ...

LMBTQP

2026. 06. 18.

Telegram posztjaink (2026.06.18.)

A német zászlót betiltották Németországban; Telegram elleni szabotázs; Hiteles tanúk Zsolti bácsiról – Telegram posztjaink (2026.06.17.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 17.