kedd, május 26, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

A zsidó zarándoklat miatt ellehetetlenített bodrogkeresztúri vállalkozók Pintér Sándorhoz fordultak

Bodrogkeresztúr településének életét évek óta megkeseríti a haszid zsidó jelenlét, a csodarabbi sírjához szervezett rendszeres zarándoklatok teljesen átformálják a jobb sorsa érdemes községet. A helyiek sorra adják el az ingatlanjaikat és menekülnek el a rendszeres haszidjárás miatt, most pedig a helyi vállalkozók kérik Pintér Sándort, hogy tegyen valamit a helyzet ellen, mert az útlezárások és a nagy tömeg hatalmas károkat okoznak a helyi vállalkozóknak, derült ki a Kuruc Infónak eljuttatott dokumentumokból.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A megannyi negatív tendencia és jelenség mellett – amit a zarándoklatok teremtettek – kevesebb szó esett arról, hogy a települést érintő lezárások nem kizárólag Bodrogkeresztúr infrastruktúráját és mindennapjait, de a helyi (kis)vállalkozásokat is hátrányosan érintik.

Senki nem téríti a meg a károkat

Az értékesítésből, munkából származó, ezeknek a vállalkozásoknak lételemét képző bevétel kiesését természetesen senki sem téríti meg, a problémát okozó haszid zsidóság pedig végképp nem – pedig, ahogy azt már sokszor tapasztalhattuk, keretük lenne rá. Az idei településlezárás – és így a zarándoklat tetőfoka – idén május 9. és 13. között esedékes, ez egyben az az időintervallum is, amely a helyi vállalkozásokat padlóra küldi.

A belügyminisztériumhoz fordultak segítségért

Bodrogkeresztúri helyi vállalkozók egy csapata végső elkeseredésében a belügyminiszerhez, Pintér Sándorhoz fordult, hogy oldja meg a helyzetet, amely vagy a település lezárásának feloldását jelenti (ezzel együtt a rendezvény legalább részletes korlátozását), vagy az ominózus időszakban keletkezett kár megtérítését meg megtéríttetését.

Az anyagi károkon túl fontos megjegyezni azt is, hogy a településen élők az alapvető szükségleteiket sem tudják fedezni, alapvető feladataikat sem tudják ellátni, vagyis egy normálistól eltérő életet kell hogy éljenek a zsidók miatt.

Erről a Pintérnek küldött levélben is részletesen írnak a szóban forgó vállalkozások képviselői, a „félelmetes létszámú” zarándoklat „ellehetetleníti a mindennapi életükhöz való jogaikat”.

Nincs mit tenni, mint várni

A dolog pikantériája, hogy a dokumentumban elhomályosított aláírók között van olyan vállalkozás is, amely Mészáros Lőrinc érdekeltségébe tartozik, miközben a NER – pontosabban annak egy része – hajbókolva támogatja a haszid zsidókat és célkitűzéseiket. A bátor kezdeményezés mindenképpen dicséretet érdemel, azonban több mint kétséges, hogy egyáltalán kapnak-e érdemi választ a kezdeményezők. Május 6-án a Belügyminisztérium munkatársa továbbította az e-mailben elküldött levelet a Miniszterelnökség részére, várjuk a további fejleményeket.

 

Új telepesek: A magyarok helyére zsidók költöznek Bodrogkeresztúron

(Magyar Jelen nyomán Szent Korona Rádió)

Legfrissebb

Sokat volt távol a felesége, ezért beleszeretett egy AI chatbotba

Az AI térnyerésével újabb őrület jelent meg, egyesek már...

Ott folytatná az Élő Könyvtár a transzneműség propagálását az iskolákban, ahol néhány éve abbahagyta

Évekkel ezelőtt beszámoltunk róla, hogy az Élő Könyvtár az...

Az Iránnal kötött megállapodással kötné össze az Ábrahámi-egyezmények bővítését Trump

Donald Trump több országot is bevonna az Ábrahámi-egyezmények kibővítésébe,...

Műveletlenségből vagy érzéketlenségből távolították el az elnöki széket?

"Föltételezem, hogy Forsthoffer Ágnes asszony ezt nem rosszhiszeműségből teszi,...

Texas állam pert indított a WhatsApp ellen – Átverés a titkosítás?

Texas állam pert indított a Meta tulajdonában lévő WhatsApp...

Kategóriák

Sokat volt távol a felesége, ezért beleszeretett egy AI chatbotba

Az AI térnyerésével újabb őrület jelent meg, egyesek már...

Az Iránnal kötött megállapodással kötné össze az Ábrahámi-egyezmények bővítését Trump

Donald Trump több országot is bevonna az Ábrahámi-egyezmények kibővítésébe,...

Műveletlenségből vagy érzéketlenségből távolították el az elnöki széket?

"Föltételezem, hogy Forsthoffer Ágnes asszony ezt nem rosszhiszeműségből teszi,...

Texas állam pert indított a WhatsApp ellen – Átverés a titkosítás?

Texas állam pert indított a Meta tulajdonában lévő WhatsApp...

Magyarellenes feliratok jelentek meg Gúta több pontján

„STOP MAĎARIZÁCII” – vagyis „Állítsuk meg a magyarosítást” feliratok...

Bántalmazták, kínozták és megerőszakolták a gázai flottilla aktivistáit a zsidók

A Gázába humanitárius segélyt szállító aktivisták beszámolói szerint az...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55