Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Legyünk ott minél többen a Hunnia-ügy 3, továbbra is meghurcolt vádlottjának tárgyalásán!

Szabadságot a Budaházy-per utolsó 3 meghurcoltjának! Legyünk ott 2023. november 2-án a Kúrián! 

Kövesd Telegram csatornánkat. Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is.

A gyurcsányi rezsim idején indult Hunnia (Budaházy)-ügy utolsó három meghurcoltjának jogerős döntést hozó tárgyalása 2023. november 2-án 9 órakor lesz a Kúrián (1055 Bp., Markó u. 16. fsz. 9-es tárgyalóterem).

Kérjük támogatóinkat, jóérzésű magyar honfitársainkat, hogy minél többen jöjjenek el és mutassuk meg, hogy kiállunk a szabadságukért, hogy ők is kapják meg az elnöki kegyelmet, mint mi többiek, hogy FriciCsaba és Gergő számára is végre véget érjen ez a 15 éves rémálom !

A részvétel regisztrációhoz kötött, mely ezen a címen lehetséges: [email protected]

Budaházy György (volt I. rendű vádlott)

Csintalan Sándor kegyelmet kért azokra, akiket az ő megverésével vádolnak

(Szent Korona Rádió) 

Telegram posztjaink (2026.07.03.)

Támadás érte Kijevet; Dánia kényszerrel készül a frontra küldeni az ukránokat; Az „elfogadásról” híres Pride-on érte támadás a buzi zsidókat – Telegram posztjaink (2026.07.03.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 4.

Elegük lett a görögöknek, megregulázzák a cigányokat

Szlovénia után Görögországban is keményen szankciók alá vonják a bűnöző ...

Hírek

2026. 07. 3.

Az EU célba vette a Mi Hazánkat és a szövetségeseit; Gyerekeket árulnak a Vinteden?; Spanyolországban is betiltanák a deviancia gyógyítását; – Telegram posztjaink (2026.07.01.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 3.

Nincs morál, kell a terror? Folyamatosan bántalmazzák az ukránok a golyófogókat

Az ukrán Állami Nyomozó Hivatal bejelentette, hogy vizsgálatot indított az ...

Orosz-ukrán háború

2026. 07. 1.

transz pedofil

33 évet kapott az elmebeteg transz pedofil kongresszusi képviselő

2020-ban egy sor LMBTQP-lobbista ünnepelt, amikor megválasztották az USA első ...

LMBTQP

2026. 07. 1.

Telegram posztjaink (2026.06.30.)

Monacóban robbantottak az ukránok!?; Ukrajna indiai férfiakat toboroz; Migráns lövöldözött egy németországi gyermekvédelmi intézményben – Telegram posztjaink (2026.06.30.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 1.