vasárnap, május 3, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Véleménydiktatúra: Betiltják Izraelben az al-Dzsazírát

Izrael kommunikációs minisztere szerint „elfogadhatatlan, hogy a hírügynökségen keresztül közvetítik a Hamász üzenetét.” Bezzeg azt nem tartja elfogadhatatlannak, hogy a világsajtóban  csak a cionista lobbi propagandája jelenik meg.

Kövesd Telegram csatornánkat

Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Az izraeli kormány csütörtökön megszavazta az al-Dzsazíra hírügynökség izraeli irodájának bezárását a nemzetbiztonság megsértése és az erőszakra való felbujtás miatt. A kormány szerint a portál az izraeli katonákat a terroristák potenciális támadásainak teszik ki.

„Ez egy olyan hírügynökség, amely uszít, ez egy olyan hírügynökség, amely [izraeli] csapatokat filmez a gyülekezési területeken, s amely Izrael polgárai ellen uszít – propaganda szócsöve” – fogalmazott Slomó Karhi kommunikációs miniszter.

Elfogadhatatlan, hogy a Hamász üzenete ezen a hírügynökségen keresztül közvetítve van– húzta alá a miniszter.

Legfrissebb

Kategóriák

„Keresztülhúzta a számításaimat” – ezért félt az ördög II. János Pál pápától

Gabriele Amorth atya (1925-2016), a Vatikán legendás, megboldogult fő...

Trump kivonja az amerikai katonákat Európából?

Feszültség alakult ki Trump és a németek között Izrael...

Szétbombázták a zsidók a környéket, mégis sértetlen maradt az Eucharisztia

Libanonban sértetlenül maradt a szentostya, pedig a környéket teljesen...

Impexesek, liberálisok, ex-Fideszesek – Ők lesznek a Tisza-kormány miniszterei

Teljes a Tisza-kormány leendő minisztereinek a listája. Van itt...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55