Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Csak lopás idős asszony nyakából kitépni a nyakláncot

Videón, ahogy a gesztikulációból kikövetkeztethetően egy cigány kitépi a VIII. kerületben egy idős nő nyakából a nyakláncot.

Kérjük, támogassa adója 1%-ával a 20 éves HVIM-et!
A szervezet valós, kézzelfogható eredményeiről itt olvashat.
Felajánlását az Azonosságtudat Alapítványnak küldje el!
Adószám: 18218082-1-07

A VIII. kerületi rendőrök négy órán belül elfogták azt a férfit, aki egy idős nő nyakából kitépte az aranyláncot.

Egy férfi útbaigazítást kért egy idős asszonytól 2021. május 6-án délelőtt Budapest VIII. kerületében, a II. János Pál pápa téren. A nő készségesen magyarázni kezdett a férfinak, aki ekkor rámarkolt az asszony nyakláncára és kiszakította a nyakából. A férfi ezután elfutott – valamiért feltartott kézzel, tipikusan cigánytempóban – ; a lánc egy darabját és a medált magával vitte – tájékoztat a rendőrség honlapján.

A férfi cselekményét térfigyelő kamera rögzítette, mely alapján a fővárosi rendőrök azonosították, és négy órán belül el is fogták H. Jánost; egy IX. kerületi zálogházban pedig az ellopott ékszert is megtalálták.

A 42 éves férfit a Budapesti Rendőr-főkapitányság VIII. Kerületi Rendőrkapitányság nyomozói lopás (és nem rablás!) bűntett miatt hallgatták ki, őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.

(ATV nyomán Szent Korona Rádió)

Telegram-posztjaink (2026.08.17.)

A beavatás misztériuma: tűzugrás és fogadalomtétel a Vármegyés Ifjúsági Táborban; Ukrajna megsemmisítette Oroszország egyik legnagyobb logisztikai központját; női papságot támogató tanácsadókat nevezett ki Leó pápa a Vatikánba

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 21.

Telegram-posztjaink (2026.08.19.)

Tűzugrással és fogadalommal zárult a Vármegyés Ifjúsági Tábor; abortuszpárti szabályozás Magyarországon; késes támadásban sebesült meg egy török ellenzéki képviselő

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 21.

gyűlöletbeszéd Háttér Társaság

Főbesúgóvá léptette elő a Meta a Háttér Társaságot

A normalitáspárti hangok eddig is jelentősen le voltak csavarva a ...

Hírek

2026. 08. 19.

Amnesty International

A közoktatásért felelős államtitkár nyitja meg az Amnesty International tanévnyitóját

Kókayné Lányi Marietta közoktatásért felelős államtitkár nyitja meg szeptember 3-án ...

LMBTQP

2026. 08. 19.

Telegram-posztjaink (2026.08.18.)

Újabb magyarellenes vandalizmus Felvidéken; közel háromszáz migránst tartóztattak fel Marokkóban; Trump szerint csak vicc volt a Hormuzi-szoros amerikai annektálása

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 18.

Hammerbande

Nyíltan támogatják a gyilkosságot a Hammerbande szimpatizánsai

Budapesti Antifasiszta Szolidaritási Bizottság nevű szervezet célja, hogy kiálljon a ...

Hírek

2026. 08. 17.