Óriási árat fizet Magyarország az IMF-hitelért a volt jegybankelnök szerint. Járai Zsigmond a köztévé reggeli műsorában azt mondta: nagyot fog bukni a kormány, amiért ebbe a hatalmas adósságba kényszerítette az országot.
Úgy látja: már hónapokkal ezelőtt észbe kellett volna kapni és egy gazdasági kiigazító csomaggal ki lehetett volna védeni a mostani súlyos helyzetet.
A Magyar Nemzeti Bank korábbi elnöke biztos abban, hogy jövőre még keményebb lépésekre lesz szükség. Véleménye szerint a mostani néhány száz milliárd forintos takarékossági csomag helyett több ezer milliárdos kell ahhoz, hogy az ország kilábaljon a pénzügyi-gazdasági válságból.
Még a csődbe jutott Izland is csak 2,5 milliárd dollár hitelt kapott. Magyarország 21,5 milliárd dollárt. Hogyan is mondta Gyurcsány Ferenc: "Elkúrtuk ilyen böszmeséget még Európában ország nem csinált."
(hírtv nyomán Szent Korona Rádió)






Comments
Mily megfoghatatlanokszándékai{ISTENNEK} Mily kifürkészhetetlenek útjai! Vajon ki látta az ÚR gondolatait? Tanácsot ki adott neki? Ki kölcsönzött neki, Hogy visszakövetelhetné tőle? Minden belőle, általa és érte van, Dicsőség néki mindörökké! Ámen{ Róm. 11,33-36.} " E világ gazdagainak hagyd meg, hogy ne kevélykedjenek, és ne bizakodjanak a bizonytalan vagyonban, hanem az {élő} ISTENBEN, aki bőven megad nekünk mindent megélhetésünkre."{1 Tim.17-18} Aki hisz azzal bármi történik ISTEN kegyelme mindíg vele van és lesz bármilyen válság vagy tragédia éri és szívében békesség van a legnehezebb időkben is. " Mert aki hisz az megmenekül, ezért ne tévelyegjetek"
El van varázsolva ez a Járai testvér! Azért kapott kölcsönt országunk,hogy ferikének legyen miből választást nyernie. Lesz miből dőzsölni! Lesz miből segíjkét osztani! Jól rendeznek itt mindent bicskával keresztelt testvéreink.
Egy másik szempont!Adhattak volna többet is . Meg érdemeljük trianonért,meg érdemeljük a kommunista elnyomásért(gulág,recsk,hortobágy,andrási út stb hosszan) 1956-ért. Nekünk kéne nekik benyújtani a számlát. Ez csak aprópénz amivel ők tartoznak. Ne aggodalmaskodjatok az Úr mindent lát és Úgy rendez mindent,hogy a benne hívőknek minden a javára váljon.
Ha fegyverrel akarják behajtani az adósságot, akkor fegyverrel fizetünk...szóval ennyi. Ha meg kell dögleni, inkább lőjenek le harc közben, mint hogy elvegyék az életem és éhen döglesszenek...
Én már csak legyintek az ilyenekre. Fejenként van már vagy 10, 100, 1000 vagy akárhány ezer és milliós adósságunk? Heh, legyen! Ha fordul a kocka, úgy beintünk a bankoknak, hogy köpni-nyelni nem tudnak majd. Aztán kopogtassanak csak a hitelért a kis karvalyok.
Ha belegondolok, hogy az unokám unokája is adós már, ehez nincs mit hozzáfűzni. MAGYARORSZÁGOT eladták. És sajnos az ellenzék aszisztált hozzá. Fel sem merem tenni ezt a kérdést, de még is felteszem: Hogy érzitek most magatokat MAGYAROK?
Nem a gazdaságnak nevezett világcsalást kellene az ország lakóinak érdekei fölé rendelni,hanem fordítva! Az emberek érdeke,hogy valamilyen formában szabályozzák a termelést,és a kereskedelmet,de ehhez nem kell világgazdaság,meg globalizáció! Ez az öncélú szörny,ami ráleheli bűzös lehelletét a világ népeire,kiszívja a föld kincseit,és az emberek munkaeejét,hogy lusta ,önző,és nagyzási hóbortban szenvedő gazdáit boldoggá tegye.
A viláűggazdaság szolgálói,egyben a nemzet elárulói az emberiség,és a humán kulúra végét alapozzák meg tetteikkel.
Ez a kormány a végét járja,de milyen lesz a következő?
Ugyanolyan lesz mint az elődje volt.
Szégyen,hogy ennyire sötét van!
"Nagyot fog bukni a kormány"Jó lenne!!!DE MIKOR!!??2010-ben?Addig mi lesz sok szegény honfitársunkkal?Hazánk még meglévő vagyonával?Akárki akármit mond ÓRIÁSI baj,hogy egy ilyen kollaboráns ellenzék van a parlamentben.
Igaza van Járainak ez a hitel szívás, bár az is igaz, hogy Izlandon 320 ezer ember lakik, nálunk meg 10Millió, szóval nem egy kategória a két ország.
Mindenesetre, ha nem Fletóék ülnének a bakon, kis hazánk szekere biztos jobb irányba menne...